.

Przegląd aktualnych promocji. Dayli, Kaufland i inne.

20 lipca 2015

Hej ;* Dziś nieco luźniej. Aktualnie nie mam mocy na cokolwiek. Wczoraj przeszła tak ogromna nawałnica, że szkoda słów. Od rana było całkiem przyjemnie, więc wybraliśmy się na działkę. Nagle zaczęły nadciągać ogromne chmury, więc schowaliśmy się pod daszek i dalej spokojnie grillowaliśmy. Zazwyczaj jak pada, to się tam chowamy i jest okej. Ale to co się stało wczoraj, przeszło moje wszelkie oczekiwania. Nieoczekiwanie zerwała się tak ogromna wichura, że wszystko musieliśmy zostawić na zewnątrz a sami w tempie ekspresowym schowaliśmy się do altanki... Nie polecam nikomu. Całe szczęście nic nam się nie stało, bo ta główna coś jakby trąba powietrzna przeszła obok nas (choć właściwie jakieś kilkaset metrów od nas...) a skutki w mieście były opłakane. Ahh, nie chcę myśleć co by było gdyby... No, ale nie o tym, a o promocjach jakie czekają nas aktualnie w sklepach. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie ;)
https://dayli.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-dayli-16-07-2015,14919/1/
W Dayli aktualnie obowiązuje -25% na maskary i eyelinery Rimmel Wonder'full, -20% na zapachy C-Thru, -50% na Bell i wiele innych ciekawych promocji. Całą gazetkę znajdziecie TUTAJ.
https://biedronka.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-20-07-2015,14855/1/
Dzięki biedronce natomiast możemy urządzić swoje mieszkanie. Znajdziecie tam teraz mnóstwo ciekawych gadżetów i dekoracji do domu. Ahh, sama z chęcią bym na coś się skusiła, ale jeszcze muszę nieco poczekać :P Cała gazetka znajduje się TUTAJ.
https://biedronka.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-16-07-2015,14912/1/
Także w Biedronce, aktualnie jeszcze przez dwa dni kupicie pianki SKino, szampony Gliss Kur, kosmetyki Playboy w niższych cenach. Całą gazetkę zobaczycie TUTAJ.
https://kaufland.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-kaufland-16-07-2015,14925/1/
A Kaufland kusi nas kulinarnymi podróżami wokół Morza Śródziemnego ;) Włochy, Hiszpania, Francja, Grecja, Chorwacja i Turcja. Znajdziecie tam m.in. makarony, pizzę i wiele, wiele innych pysznych ciekawostek ;) Całość dostępna TUTAJ.
https://superpharm.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-superpharm-16-07-2015,14928/2/
 A W Super-Pharm promocja Happy Holidays! Maxi okazje ;) Więcej TUTAJ
Skusicie się na coś? :)

1 komentarz:

  1. Niestety nie skorzystam z promocji, teraz przeglądam Niemieckie :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pisania, więc dziękuję ;* Jednocześnie zaznaczam, że spam będzie usuwany, gdyż mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę :)
Na wszelkie pytania zadane pod postem odpowiadam również pod nim.