.

Wyniki rozdania. W końcu wracam...

23 kwietnia 2014

Hej Rybki :*
Jest tu ktoś jeszcze? Ostatnio jakoś tak miałam chyba gorszy czas.Wie cznie coś, a gdy czas na bloga był to kończyło się na zrobieniu zdjęć.. Nie wiem skąd brała mi się taka niechęć. Do tej pory ciężko mi się zmobilizować, ale i tak długo czekacie na wyniki rozdania. Przepraszam Was bardzo za to wszystko. Mam nadzieję, że nie wszyscy uciekli i ktoś ze mną został :) Obiecuję Wam poprawę. Posty będą pojawiały się w miarę możliwości. Ale teraz też zacznie się powoli ciężki czas zaliczeń, prac, bo jakby nie patrzeć za tydzień mamy już maj. Czyli zostaje lekko ponad miesiąc do sesji. Przerażona jestem tym wszystkim, ale muszę dać radę :) Nie przedłużam już i wrzucam to, na co czekacie od daaawna. Rozdanie z okazji dnia kobiet wygrywa:

Gratuluję Kochana! :) :* Odezwij się do mnie na maila. :) Czekam do soboty, potem losuję nową osobę :)
A Wam wszystkim dziękuję za cierpliwość do mnie i za to, że jesteście :* Obiecuję jeszcze raz poprawę. Niebawem zaczną się pojawiać kolejne posty. Zalega mi mnóstwo zdjęć do recenzji, więc sama nawet nie wiem za co się zabrać... :D Czekajcie :)

10 komentarzy:

 1. wybaczamy :)
  o nie, właśnie uświadomiłaś mi, że do sesji tylko lekko ponad miesiąc. ten czas tak szybko leci,mam wrażenie, że dopiero skończyła się tamta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O matulu, dziękuję! <33 już piszę wiadomość ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. ale blisko było :) gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję pannie Vejjs. :) A od Ciebie nie ucieknę o nie! :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pisania, więc dziękuję ;* Jednocześnie zaznaczam, że spam będzie usuwany, gdyż mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę :)
Na wszelkie pytania zadane pod postem odpowiadam również pod nim.