.

Christmas is coming...

22 grudnia 2013

źródło
Hej Kochani :*
Podejrzewam,że od jutra nie będę już miała czasu na napisanie jakiegokolwiek postu. Będzie wielkie gotowanie w kuchni, które uwielbiam. Mimo, że małym dzieckiem już nie jestem i nie czuję tej magii świąt jak kiedyś, nadal lubię siedzieć z mamą w kuchni, ubierać choinkę.. Co prawda choinkę już jakąś godzinę temu ubrałyśmy, ale jutro przypada gotowanie. We wtorek wigilia a w środę osiemnastka kuzynki. Tak więc nie będzie mnie tu troszkę dłużej. Święta to czas, który przeznaczam dla najbliższych. Wspólna wigilia w większym gronie, śpiewanie kolęd... Wszystko to uwielbiam. A Wam Kochani życzę zdrowych, wesołych, spokojnych i przede wszystkim rodzinnych świąt. Wiem,że niektórych już z nami tutaj nie ma, niemniej jednak są gdzieś tam na górze i nie chcą byśmy się smucili. Dlatego przeżywajcie te święta w gronie tych, których kochacie. I może nadszedł też czas, by zażegnać dawne spory, wyjaśnić to co nie wyjaśnione i dopowiedzieć to, co zostało niedopowiedziane... Życzę Wam wszystkiego co sobie wymarzycie pod choinką i by czasem mimo smutków te święta były udane. Nie zapominajcie o bliskich :)
Wesołych i pogodnych świąt z Kevinem! :)

8 komentarzy:

 1. mądrze napisane. również życzę Ci wspaniałych świąt ;* :) heh, też uwielbiam to gotowanie i w ogóle całe świateczne zamieszanie.

  http://xiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt!:) u mnie jutro od samego rana zaczyna się pieczenie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja jutro idę do pracy :( później spędzę 3-4 h w autobusie w drodze do domu :((( buu

  OdpowiedzUsuń
 4. cute!
  new look!
  http://theartist-mona.blogspot.com.es/2013/12/merry-christmas.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych świąt

  !PS. Zapraszam do mnie na ROZDANIE , do wygrania Baby Lips Maybelline, eyeliner Rimmel oraz piaskowy lakier :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Of course, what a talented web web page with instructive posts, Ill include backlink - bookmarking this webpage? Regards.
  Basket Ball Games.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pisania, więc dziękuję ;* Jednocześnie zaznaczam, że spam będzie usuwany, gdyż mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę :)
Na wszelkie pytania zadane pod postem odpowiadam również pod nim.