.

Dawno dawno temu...

14 września 2013

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami w ogromnym zamku żyła sobie Księżniczka, która czekała cierpliwie na swojego Księcia. Ten niestety się nie pojawiał, tylko przysyłał pachołków. Żaden jednak nie przypadł Księżniczce na dłużej i dalej żyła w samotności. Aż pewnego pięknego dnia jeden z pachołków zupełnie nieświadomie zapoznał Księżniczkę z Księciem. I tak stali się nierozłączni... Dobra, starczy tych bajeczek :D Dokładnie trzy lata i osiem miesięcy temu zgodziłam się by mój N. został tym Księciem. A w środę 11 września postanowił on spełnić moje marzenie... Klęknął przede mną i wypowiedział magiczne słowa "Wyjdziesz za mnie?" :))) Łzy same cisnęły się do oczu, serce skakało z radości. Usidliłam mojego Miśka :D Co prawda ze ślubem nam się nie spieszy, najpierw studia, praca. Ale przynajmniej teraz wiem, że oboje chcemy tego samego i nie zamierzamy szukać innych drugich połówek w innych bajkach :D Nasza bajka trwa już prawie cztery lata i niech trwa wiecznie :) Bywało różnie, wiele osób i dziwnych zdarzeń próbowało stanąć na drodze do naszego szczęścia, jednak nie udało im się to. Wygraliśmy... Wygraliśmy miłość :) Ale już nie ględzę Wam więcej... :) Chciałam się tylko z Wami podzielić tym bardzo ważnym wydarzeniem w moim życiu :)
Mój Książę doskonale wie, że uwielbiam czerwone róże. Do tego jest ich siedem. A dlaczego tyle? Siódemka od zawsze towarzyszy mi w życiu. W moim adresie znajduje się siódemka, między mną a moją siostrą jest siedem lat i siedem dni różnicy, N. ma w rejestracji samochodu siódemkę, na pierwsze moje urodziny, które spędzałam już z N. dostałam od niego też bukiet siedmiu czerwonych róż :) Wszystko jest po prostu idealnie :)

38 komentarzy:

 1. szczęścia na dłuuugie wspólne lata :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę szczęścia :* I wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i cieszę się razem z Tobą.:)) Długich lat w szczęściu!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Ja do niedawna też innym dziewczynom zazdrościłam ^^
   Dziękujemy :)

   Usuń
 5. Gratulacje ! http://because-i-like-dots.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę szczęścia ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i życzę szczęścia. Pozdrawiam i zapraszam do siebie http://greyeyesandgreatshoes.blogspot.com/ . Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 8. ojej jak cudownie, gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana! Gratuluję! :) i troszeczkę zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje! To z pewnością niezapomniana chwila :)

  OdpowiedzUsuń
 11. jejku, super! jak zazdroszczę... też bym chciała, ale sądząc po moim, to dopiero za kilka lat mi :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślałam, że mój też jeszcze trochę poczeka ... :D Także może Cię jeszcze zaskoczyć :)

   Usuń
 12. gratulacje! duuuużo szczęścia!:*:)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pisania, więc dziękuję ;* Jednocześnie zaznaczam, że spam będzie usuwany, gdyż mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę :)
Na wszelkie pytania zadane pod postem odpowiadam również pod nim.