.

Maj w pigułce. Podsumowanie miesiąca w zdjęciach.

3 czerwca 2015

Hej :* Maj już za nami i tak oto mamy 3 czerwca... Nie mam bladego pojęcia kiedy to wszystko zleciało. Właściwie całe trzy lata studiów szybko mi zleciały. Jestem z jednej strony mocno przerażona tym, że już koniec, za chwilę obrona, dorosłe życie. Ale jednak z drugiej strony może też się cieszę. W końcu możemy mieć z N. jakieś konkretne plany, których jeszcze zdradzać nie chcę. Ale jestem dobrej myśli. Dodatkowo już za 9 dni jedziemy do Paryża! Moje małe-wielkie marzenie w końcu się spełni. A dziś oczywiście mam pierwszy egzamin. Trzymajcie mocno kciuki ;) A nie przedłużając, zapraszam Was na podsumowanie maja w zdjęciach ;)
1.Występ majówkowy. Poza blogowaniem również śpiewam jako solistka w Centrum Kultury ;) Taki fejm, że miałyśmy namiot koło zespołu Loka :) | 2.W końcu zrobiło się cieplej i mogliśmy wyskoczyć do przyjemnej kawiarenki gdzie mają przepyszną szarlotkę na ciepło. | 3.Nowość marki Evree. Jeszcze w fazie testów. | 4.Piwerko. Norbert oczywiście standardowo kawusia ;) | 5.Selfie time! :D | 6.Działking i relaks pieseła. | 7.Truskaweczki prosto z działki. Nie mogę się doczekać innych owoców. | 8.Kawa była nieodłącznym elementem tego miesiąca... | 9.Najlepszy film i oczywiście aktor ever! <3

A u Was jak minął maj? Mam nadzieję, że ciekawie i ciepło przede wszystkim :)

12 komentarzy:

 1. A ja właśnie wcinam truskawki! Pycha!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podobają :)

   Usuń
 3. Widzę że miesiąc udany :) A psiak jest genialny :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udany, udany, choć trochę zabiegany :P
   A pies faktycznie, jest nie do podrobienia :D

   Usuń
 4. Fajnie, że śpiewasz. Grunt to robić coś co sprawia przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie ;) A śpiewam już jakieś sześć lat :P

   Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pisania, więc dziękuję ;* Jednocześnie zaznaczam, że spam będzie usuwany, gdyż mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę :)
Na wszelkie pytania zadane pod postem odpowiadam również pod nim.