.

Keep Calm and... Relacja ze spotkania Lubuskich Blogerek.

23 lutego 2014

Hej Misie :*
Na weekend sobie troszkę odpuściłam, ale już Wam mówię dlaczego. Spędziłam go razem z moim N. w Zielonej, więc oczywiste jest, że to jemu poświęciłam cały czas. Do tego pogoda była tak przepiękna, że aż szkoda było siedzieć w domu. Czuję wiosnę w powietrzu :D Enyłej, dzisiaj przychodzę do Was w końcu z relacją ze spotkania lubuskich Blogerek, które odbyło się 15 lutego w Gorzowie Wielkopolskim w restauracji Łubu Dubu :D Co to był za dzień... Już 14 lutego wybrałam się do ZG, żeby tam przenocować u siebie w domu. Teoretycznie mogłam jechać 15 bezpośrednio do Gorzowa, ale musiałabym ok. 5 nad ranem już wyjechać... Stąd taki wybór. 15 ok. godziny 7:30 wsiadłam w pociąg i ruszyłam. Gdy dojechałam ok 10:00, spotkałam się z Dorotą i tak sobie przesiedziałyśmy do 12, gdy zaczęły się schodzić dziewczyny. Było cudownie. Strasznie się denerwowałam, gdyż znałam tylko kilka dziewczyn. Okazało się jednak, że niepotrzebnie, bo wszystkie okazały się bardzo sympatyczne. Na początek mogłyśmy sobie zamówić kawę bądź herbatę, a później przyszły pizze :D Dziesięć różnych smaków, których nigdy bym sama nie zamówiła, a warto. Naszym pogaduchom nie było końca i aż żałuję, że dzień się tak szybko skończył... W międzyczasie nasza cudowna makijażystka Monika pomalowała dwie chętne dziewczyny, a my w tym czasie mogłyśmy zmacać jej kuferek z kosmetykami. :) Oczywiście wymęczyłam też Kamilę mnóstwem pytań na temat włosów :D Dziękuję Kochana za cierpliwość :* :) Dodatkowo każda z nas przyniosła też coś dla psiaków ze schroniska: karmy, koce, miski. Dzień zleciał mi strasznie szybko i stres był niepotrzebny. Ale najlepiej oddadzą to wszystko zdjęcia:
W spotkaniu wzięło udział 15 cudownych dziewczyn (w tym ja oczywiście :D)

Organizatorki:
A cudowności, które przywiozłam, pokażę w następnym poście :)

10 komentarzy:

 1. Duuuże buziaki za taą pomoc dla psiaków !! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To genialny pomysł organizatorek :) Psiaki pewnie się ucieszyły :(

   Usuń
 2. Miny miałam bardzo ciekawe. :D Cieszę się bardzo że Cię poznałam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D Ja również się cieszę :) I mam nadzieję, że do następnego ;)

   Usuń
 3. Ależ nie ma za co służę pomocą :) Poza tym twoje włosy są tak śliczne, że wymagają naprawdę minimalnej pielęgnacji :)
  Pozdrawiam :)
  P.S
  Czy sama stworzyłaś sobie wygląd bloga?

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że mogłam Ciebie poznać ;) Do następnego : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Spotkanie było świetne!!! mam nadzieję żę się jeszcze zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam taką nadzieję bo było genialnie :)

   Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pisania, więc dziękuję ;* Jednocześnie zaznaczam, że spam będzie usuwany, gdyż mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę :)
Na wszelkie pytania zadane pod postem odpowiadam również pod nim.