.

Rozdanie Pilomax - Ostatni tydzień zgłoszeń / Zamów szablon na bloga ;)

26 września 2014

Hej :* Dziś wpadam do Was z postem na szybko. Niestety nadszedł ten czas, gdy kończą mi się wakacje i trzeba zacząć się pakować. Powrót do Zielonogórskiej uniwersyteckiej rzeczywistości będzie ciężki. Tym bardziej, że czeka mnie pisanie licencjatu.. Ale nie ma co narzekać, taka kolej rzeczy. Od soboty już będę nadawać z Zielonej Góry. Przez weekend mogę nie mieć internetu, więc może być cisza z mojej strony. Jednak mam nadzieję, że tak się nie stanie i wszystko będzie w normie. Tymczasem przypominam Wam o rozdaniu, w którym możecie zgarnąć zestaw kosmetyków do włosów osławionej marki Pilomax. Został Wam niecały tydzień czasu, żeby się zgłosić. Tak więc przypominam i jednocześnie zapraszam. Więcej info po kliknięciu w zdjęcie.
http://angietrucco.blogspot.com/2014/08/rozdanie-wygraj-zestaw-kosmetykow-do.html
Dodatkowo chciałam Was poinformować, że właśnie na blogu pojawiła się nowa zakładka. Możecie od tej pory zamówić u mnie szablon na bloga. Grafiką zajmuję się już ładnych kilka lat, więc myślę że to będzie dobry pomysł żeby Wam pomóc ;) Jeśli potrzebujecie czegoś konkretnego, śmiało klikajcie w zakładkę, tam znajdziecie więcej informacji :)
Ja tymczasem znikam i pozdrawiam ;) ;*

6 komentarzy:

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pisania, więc dziękuję ;* Jednocześnie zaznaczam, że spam będzie usuwany, gdyż mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę :)
Na wszelkie pytania zadane pod postem odpowiadam również pod nim.