.

22 - 02.02. Czyli Happy Birthday to me ! ;)

2 lutego 2015

Hej :* Jakoś tak nie było czasu, żeby wpaść i coś naskrobać. Post miał pojawić się wcześniej, ale zbieg wydarzeń niestety mi to uniemożliwił. Jak widać już po tytule postu, dzisiaj 2.02 kończę 22 lata. (Same dwójki... :D Ale to moja szczęśliwa liczba, więc tym bardziej się cieszę). A dokładniej skończyłam o godzinie 19:23... Jak ten czas leci. Niedawno osiemnaście, a tu już dwadzieścia dwa. Czy coś zmieniła ta liczba? Myślę, że nie. Dalej jest tak jak było, nadal mam kochającego narzeczonego, nadal studiuję, nic się nie zmieniło. Poza tą magiczną liczbą. Jeszcze rok temu byłam bardzo podekscytowana tym, że w końcu będę miała te upragnione dwadzieścia jeden lat, i że w końcu na całym świecie mogę 'wszystko'. Ale tak naprawdę, to nic nie dało. Za granicą nie byłam, zmienić się też nie zmieniłam. Ale to było już rok temu, a wydaje się jakby wczoraj... Latka lecą, czas ucieka. Trzeba cieszyć się chwilą, doceniać to co się ma i nie żałować niczego. Wszystko wydarzyło się po coś, nie bez przyczyny. Tak więc Kochani. W tym dla mnie ważnym dniu chciałam podziękować właśnie Wam. Za to, że jesteście tu ze mną, że motywujecie do dalszego działania. Nie raz dostałam kopa od Was, za to, że się opierdzielałam. Ale szanuję to i jestem wdzięczna. Gdyby nie Wy, mnie nie było by tu w tym miejscu, nie była bym taka jaka jestem. To blogowanie zmieniło bardzo mój pogląd na siebie, na otaczającą mnie rzeczywistość... Tak więc wypijcie ze mną (albo za mnie, jak to woli :D) kieliszek szampana i bądźcie ze mną dalej ;)
Źródło zdjęcia

23 komentarze:

 1. wszystkiego najlepszego :) ja mam urodziny 12 lutego... osiemnaste :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) :* Pamiętam, jak czekałam na te osiemnaste urodziny... A potem zanim się obejrzałam, kolejne latka zaczęły przybywać :P Do osiemnastki czas się dłuży, a potem ucieka jak oszalały :P

   Usuń
 2. wszystkiego najpiękniejszego! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spełnienia marzeń kochana! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 100 latek kochana ja we wrześniu już 24 ależ ten czas leci :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;** Ajj, leci jak nie wiem co. Chciało by się mieć znowu te 18 ;D

   Usuń
 5. Spełnienia wszystkich marzeń :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pisania, więc dziękuję ;* Jednocześnie zaznaczam, że spam będzie usuwany, gdyż mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę :)
Na wszelkie pytania zadane pod postem odpowiadam również pod nim.